© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Volkswagen
POLO CLASSIC 1.9 TDI
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
| İkinci El 2000 Volkswagen POLO CLASSIC 1.9 TDI Fiyatları |
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | Trendline |
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites Tipi | Manuel |
| Kasa Tipi | Sedan |
| Motor Hacmi | 1.9 |
| Segment | B Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 5 lt / 100km |
| Güç | 66 Kw |
| Tork | 202 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 1180 Kg |
| Yük kapasitesi | 1565 Kg |
| Son Sürat | 180 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 12.5 sn |
| CO2 emisyon değeri | 135 g/km |
| Motor Hacmi | 1.9 LT |
| Maksimum Güç | 66 |
| Maksimum Tork | 202 |
| Maksimum Hız | 180 |
| 0-100 KM Hızlanma | 12.5 sn |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 8 |
| Turbo | Var |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 6.4 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 4.1 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 5 LT |
| CO2 Salınımı | 135 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2443 cm |
| Uzunluk | 4137 cm |
| Genişlik | 1640 cm |
| Yükseklik | 1442 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 455 LT |
| Boş Ağırlık | 1180 KG |
| Maksimum Ağırlık | 1565 KG |
| Lastik Boyutları | 185/60/14 |
| Kapı Sayısı | 4 |
| Elektrikli Camlar (Otomatik Camlar) |
| Elektrikli Aynalar |
| Isıtmalı Aynalar |
| Sis Farı |