© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Mercedes
VANEO KOMBI 1.7 DCI AMBIENTE OV
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | Ambiente |
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Kasa Tipi | Kombi |
| Motor Hacmi | 1.7 |
| Segment | M Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 6.6 lt / 100km |
| Güç | 67 Kw |
| Tork | 180 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 1425 Kg |
| Yük kapasitesi | 1980 Kg |
| Son Sürat | 156 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 16.6 sn |
| CO2 emisyon değeri | 174 g/km |
| Motor Hacmi | 1.7 LT |
| Maksimum Güç | 67 |
| Maksimum Tork | 180 |
| Maksimum Hız | 156 |
| 0-100 KM Hızlanma | 16.6 sn |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 16 |
| Turbo | Var |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 8.4 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 5.6 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 6.6 LT |
| CO2 Salınımı | 174 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2900 cm |
| Uzunluk | 4192 cm |
| Genişlik | 1742 cm |
| Yükseklik | 1854 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 715 LT |
| Boş Ağırlık | 1425 KG |
| Maksimum Ağırlık | 1980 KG |
| Lastik Boyutları | 195/55/15 |
| Kapı Sayısı | 5 |