© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Lada
SAMARA HB 1.5i
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | - |
| Motor Tipi | Benzin |
| Vites Tipi | Manuel |
| Kasa Tipi | Hatchback 5 Kapı |
| Motor Hacmi | 1.5 |
| Segment | C Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 7.7 lt / 100km |
| Güç | 58 Kw |
| Tork | 119 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 920 Kg |
| Yük kapasitesi | 1370 Kg |
| Son Sürat | 156 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 13 sn |
| CO2 emisyon değeri | - |
| Motor Hacmi | 1.5 LT |
| Maksimum Güç | 58 |
| Maksimum Tork | 119 |
| Maksimum Hız | 156 |
| 0-100 KM Hızlanma | 13 sn |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 8 |
| Turbo | Yok |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 8 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 5.6 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 7.7 LT |
| CO2 Salınımı | - |
| Dingil Mesafesi | 2460 cm |
| Uzunluk | 4006 cm |
| Genişlik | 1620 cm |
| Yükseklik | 1400 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 330 LT |
| Boş Ağırlık | 920 KG |
| Maksimum Ağırlık | 1370 KG |
| Lastik Boyutları | 165/70/13 |
| Kapı Sayısı | 5 |