© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Hyundai
i10 1.1 CRDI SELECT
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | SELECT |
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites Tipi | Manuel |
| Kasa Tipi | Hatchback 5 Kapı |
| Motor Hacmi | 1.1 |
| Segment | A Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 5 lt / 100km |
| Güç | 49 Kw |
| Tork | 99 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 1000 Kg |
| Yük kapasitesi | - |
| Son Sürat | 151 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 15.6 sn |
| CO2 emisyon değeri | 119 g/km |
| Motor Hacmi | 1.1 LT |
| Maksimum Güç | 49 |
| Maksimum Tork | 99 |
| Maksimum Hız | 151 |
| 0-100 KM Hızlanma | 15.6 sn |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 12 |
| Turbo | Yok |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 6.1 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 4.4 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 5 LT |
| CO2 Salınımı | 119 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2380 cm |
| Uzunluk | 3565 cm |
| Genişlik | 1595 cm |
| Yükseklik | 1540 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 225 LT |
| Boş Ağırlık | 1000 KG |
| Maksimum Ağırlık | - |
| Lastik Boyutları | 175/60/14 |
| Kapı Sayısı | 5 |
| ABS-Anti Blokaj Fren Sistemi |
| Elektrik Takviyeli Direksiyon |
| Isofix |
| Elektrikli Camlar (Otomatik Camlar) |
| Elektrikli Aynalar |
| Isıtmalı Aynalar |
| Sis Farı |