© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Geely
EMGRAND EC7 SEDAN 1.5 BASIC
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | BASIC |
| Motor Tipi | Benzin |
| Vites Tipi | Manuel |
| Kasa Tipi | Sedan |
| Motor Hacmi | 1.5 |
| Segment | C Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 7.3 lt / 100km |
| Güç | 78 Kw |
| Tork | 133 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 1280 Kg |
| Yük kapasitesi | 1648 Kg |
| Son Sürat | 170 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | - |
| CO2 emisyon değeri | 170 g/km |
| Motor Hacmi | 1.5 LT |
| Maksimum Güç | 78 |
| Maksimum Tork | 133 |
| Maksimum Hız | 170 |
| 0-100 KM Hızlanma | - |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 16 |
| Turbo | Yok |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 8.7 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 5.6 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 7.3 LT |
| CO2 Salınımı | 170 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2650 cm |
| Uzunluk | 4635 cm |
| Genişlik | 1789 cm |
| Yükseklik | 1470 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 680 LT |
| Boş Ağırlık | 1280 KG |
| Maksimum Ağırlık | 1648 KG |
| Lastik Boyutları | 215/55/16 |
| Kapı Sayısı | 4 |