© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Ford
KA CITY 1.3i
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | CITY |
| Motor Tipi | Benzin |
| Vites Tipi | Manuel |
| Kasa Tipi | Hatchback 3 Kapı |
| Motor Hacmi | 1.3 |
| Segment | A Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 5.9 lt / 100km |
| Güç | 44 Kw |
| Tork | 105 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 890 Kg |
| Yük kapasitesi | 1265 Kg |
| Son Sürat | 156 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 14.8 sn |
| CO2 emisyon değeri | 163 g/km |
| Motor Hacmi | 1.3 LT |
| Maksimum Güç | 44 |
| Maksimum Tork | 105 |
| Maksimum Hız | 156 |
| 0-100 KM Hızlanma | 14.8 sn |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 8 |
| Turbo | Yok |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 7.9 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 4.8 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 5.9 LT |
| CO2 Salınımı | 163 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2446 cm |
| Uzunluk | 3620 cm |
| Genişlik | 1639 cm |
| Yükseklik | 1368 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 186 LT |
| Boş Ağırlık | 890 KG |
| Maksimum Ağırlık | 1265 KG |
| Lastik Boyutları | 165/65/13 |
| Kapı Sayısı | 3 |