© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Fiat
DOBLO PANORAMA 1.6 M.JET 105 EASY MAXI
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | EASY |
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites Tipi | Manuel |
| Kasa Tipi | Van |
| Motor Hacmi | 1.6 |
| Segment | M Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 5.2 lt / 100km |
| Güç | 77 Kw |
| Tork | 290 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 1525 Kg |
| Yük kapasitesi | 2270 Kg |
| Son Sürat | 164 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 13.4 sn |
| CO2 emisyon değeri | 138 g/km |
| Motor Hacmi | 1.6 LT |
| Maksimum Güç | 77 |
| Maksimum Tork | 290 |
| Maksimum Hız | 164 |
| 0-100 KM Hızlanma | 13.4 sn |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 16 |
| Turbo | Var |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 6.1 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 4.7 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 5.2 LT |
| CO2 Salınımı | 138 g/km |
| Dingil Mesafesi | 3105 cm |
| Uzunluk | 4756 cm |
| Genişlik | 1832 cm |
| Yükseklik | 1880 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 1050 LT |
| Boş Ağırlık | 1525 KG |
| Maksimum Ağırlık | 2270 KG |
| Lastik Boyutları | 195/60/T16 |
| Kapı Sayısı | 5 |