© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Fiat
DOBLO CARGO MAXI 1.3 M.JET 90
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | - |
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites Tipi | Manuel |
| Kasa Tipi | Van |
| Motor Hacmi | 1.3 |
| Segment | - |
| Yakıt Tüketimi | 5.1 lt / 100km |
| Güç | 90 Kw |
| Tork | 200 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 1320 Kg |
| Yük kapasitesi | 850 Kg |
| Son Sürat | 156 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 14.9 sn |
| CO2 emisyon değeri | 136 g/km |
| Motor Hacmi | 1.3 LT |
| Maksimum Güç | 90 |
| Maksimum Tork | 200 |
| Maksimum Hız | 156 |
| 0-100 KM Hızlanma | 14.9 sn |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 64 |
| Turbo | Var |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 6.6 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 4.3 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 5.1 LT |
| CO2 Salınımı | 136 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2963 cm |
| Uzunluk | 4633 cm |
| Genişlik | 1722 cm |
| Yükseklik | 1817 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 790 LT |
| Boş Ağırlık | 1320 KG |
| Maksimum Ağırlık | 850 KG |
| Lastik Boyutları | 185/65/15 |
| Kapı Sayısı | 5 |