© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Daihatsu
CUORE 1.0 LOW GRADE OV
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | Low Grade |
| Motor Tipi | Benzin |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Kasa Tipi | Hatchback 5 Kapı |
| Motor Hacmi | 1 |
| Segment | A Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 5.9 lt / 100km |
| Güç | 43 Kw |
| Tork | 91 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 745 Kg |
| Yük kapasitesi | 1200 Kg |
| Son Sürat | 140 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 15.9 sn |
| CO2 emisyon değeri | 140 g/km |
| Motor Hacmi | 1 LT |
| Maksimum Güç | 43 |
| Maksimum Tork | 91 |
| Maksimum Hız | 140 |
| 0-100 KM Hızlanma | 15.9 sn |
| Silindir Sayısı | 3 |
| Valf Sayısı | 12 |
| Turbo | Yok |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 7.3 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 5.1 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 5.9 LT |
| CO2 Salınımı | 140 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2345 cm |
| Uzunluk | 3410 cm |
| Genişlik | 1475 cm |
| Yükseklik | 1500 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 157 LT |
| Boş Ağırlık | 745 KG |
| Maksimum Ağırlık | 1200 KG |
| Lastik Boyutları | 155/65/13 |
| Kapı Sayısı | 5 |