© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Dacia
SOLENZO 1.4 RAPSODI
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | RAPSODIE |
| Motor Tipi | Benzin |
| Vites Tipi | Manuel |
| Kasa Tipi | Hatchback 5 Kapı |
| Motor Hacmi | 1.4 |
| Segment | C Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 6.7 lt / 100km |
| Güç | 55 Kw |
| Tork | 114 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 960 Kg |
| Yük kapasitesi | - |
| Son Sürat | 165 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 13.1 sn |
| CO2 emisyon değeri | - |
| Motor Hacmi | 1.4 LT |
| Maksimum Güç | 55 |
| Maksimum Tork | 114 |
| Maksimum Hız | 165 |
| 0-100 KM Hızlanma | 13.1 sn |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 8 |
| Turbo | Yok |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 8.3 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 5.6 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 6.7 LT |
| CO2 Salınımı | - |
| Dingil Mesafesi | 2480 cm |
| Uzunluk | 4080 cm |
| Genişlik | 1660 cm |
| Yükseklik | 1380 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 370 LT |
| Boş Ağırlık | 960 KG |
| Maksimum Ağırlık | - |
| Lastik Boyutları | 165/70/13 |
| Kapı Sayısı | 5 |