© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Bugatti
VEYRON 16.4
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | - |
| Motor Tipi | Benzin |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Kasa Tipi | Coupe |
| Motor Hacmi | 8 |
| Segment | S Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 24 lt / 100km |
| Güç | 1001 Kw |
| Tork | 2200 |
| Çekiş | 4x4 |
| Ağırlık | 1888 Kg |
| Yük kapasitesi | 2200 Kg |
| Son Sürat | 407 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 2.46 sn |
| CO2 emisyon değeri | 574 g/km |
| Motor Hacmi | 8 LT |
| Maksimum Güç | 1001 |
| Maksimum Tork | 2200 |
| Maksimum Hız | 407 |
| 0-100 KM Hızlanma | 2.46 sn |
| Silindir Sayısı | 16 |
| Valf Sayısı | 64 |
| Turbo | Var |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 40 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 14 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 24 LT |
| CO2 Salınımı | 574 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2710 cm |
| Uzunluk | 4462 cm |
| Genişlik | 1998 cm |
| Yükseklik | 1159 cm |
| Bagaj Kapasitesi | - |
| Boş Ağırlık | 1888 KG |
| Maksimum Ağırlık | 2200 KG |
| Lastik Boyutları | 365/71/21 |
| Kapı Sayısı | 2 |