© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Renault
TALISMAN ICON 1.6 DCI 160 EDC
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | ICON |
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Kasa Tipi | Sedan |
| Motor Hacmi | 1.6 |
| Segment | D Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 4.5 lt / 100km |
| Güç | 118 Kw |
| Tork | 380 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 1597 Kg |
| Yük kapasitesi | 2122 Kg |
| Son Sürat | 215 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 9.4 sn |
| CO2 emisyon değeri | 118 g/km |
| Motor Hacmi | 1.6 LT |
| Maksimum Güç | 118 |
| Maksimum Tork | 380 |
| Maksimum Hız | 215 |
| 0-100 KM Hızlanma | 9.4 sn |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 16 |
| Turbo | Var |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 5.1 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 4.4 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 4.5 LT |
| CO2 Salınımı | 118 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2808 cm |
| Uzunluk | 4848 cm |
| Genişlik | 1869 cm |
| Yükseklik | 1463 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 608 LT |
| Boş Ağırlık | 1597 KG |
| Maksimum Ağırlık | 2122 KG |
| Lastik Boyutları | 245/45/18 |
| Kapı Sayısı | 4 |