© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Renault
CLIO III HB AUTHENTIQUE 1.4
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | AUTHENTIQUE |
| Motor Tipi | Benzin |
| Vites Tipi | Manuel |
| Kasa Tipi | Hatchback 5 Kapı |
| Motor Hacmi | 1.4 |
| Segment | B Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 7.1 lt / 100km |
| Güç | 55 Kw |
| Tork | 114 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 940 Kg |
| Yük kapasitesi | 1500 Kg |
| Son Sürat | 170 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 12.5 sn |
| CO2 emisyon değeri | 168 g/km |
| Motor Hacmi | 1.4 LT |
| Maksimum Güç | 55 |
| Maksimum Tork | 114 |
| Maksimum Hız | 170 |
| 0-100 KM Hızlanma | 12.5 sn |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 8 |
| Turbo | Yok |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 9.7 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 5.7 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 7.1 LT |
| CO2 Salınımı | 168 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2472 cm |
| Uzunluk | 4171 cm |
| Genişlik | 1639 cm |
| Yükseklik | 1437 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 510 LT |
| Boş Ağırlık | 940 KG |
| Maksimum Ağırlık | 1500 KG |
| Lastik Boyutları | 175/65/14 |
| Kapı Sayısı | 4 |