© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Renault
CLIO AUTHENTIQUE 1.5 DCI
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | AUTHENTIQUE |
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites Tipi | Manuel |
| Kasa Tipi | Sedan |
| Motor Hacmi | 1.5 |
| Segment | B Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 4.7 lt / 100km |
| Güç | 48 Kw |
| Tork | 160 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 945 Kg |
| Yük kapasitesi | 1500 Kg |
| Son Sürat | 162 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 15 sn |
| CO2 emisyon değeri | 126 g/km |
| Motor Hacmi | 1.5 LT |
| Maksimum Güç | 48 |
| Maksimum Tork | 160 |
| Maksimum Hız | 162 |
| 0-100 KM Hızlanma | 15 sn |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 8 |
| Turbo | Var |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 6 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 4 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 4.7 LT |
| CO2 Salınımı | 126 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2472 cm |
| Uzunluk | 4171 cm |
| Genişlik | 1639 cm |
| Yükseklik | 1437 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 510 LT |
| Boş Ağırlık | 945 KG |
| Maksimum Ağırlık | 1500 KG |
| Lastik Boyutları | 175/65/14 |
| Kapı Sayısı | 4 |