© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Hyundai
ACCENT 1.3 LS (Y)
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | LS |
| Motor Tipi | Benzin |
| Vites Tipi | Manuel |
| Kasa Tipi | Sedan |
| Motor Hacmi | 1.3 |
| Segment | C Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 6.4 lt / 100km |
| Güç | 63 Kw |
| Tork | 114 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 929 Kg |
| Yük kapasitesi | 1555 Kg |
| Son Sürat | 169 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 12.5 sn |
| CO2 emisyon değeri | 155 g/km |
| Motor Hacmi | 1.3 LT |
| Maksimum Güç | 63 |
| Maksimum Tork | 114 |
| Maksimum Hız | 169 |
| 0-100 KM Hızlanma | 12.5 sn |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 12 |
| Turbo | Yok |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 8.4 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 5.3 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 6.4 LT |
| CO2 Salınımı | 155 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2440 cm |
| Uzunluk | 4235 cm |
| Genişlik | 1670 cm |
| Yükseklik | 1395 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 334 LT |
| Boş Ağırlık | 929 KG |
| Maksimum Ağırlık | 1555 KG |
| Lastik Boyutları | 175/70/13 |
| Kapı Sayısı | 4 |