© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Ford
FIESTA 1.4i COMFORT ASM
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | COMFORT |
| Motor Tipi | Benzin |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Kasa Tipi | Hatchback 5 Kapı |
| Motor Hacmi | 1.4 |
| Segment | B Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 6.3 lt / 100km |
| Güç | 59 Kw |
| Tork | 124 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 1042 Kg |
| Yük kapasitesi | 1530 Kg |
| Son Sürat | 167 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 14.3 sn |
| CO2 emisyon değeri | 142 g/km |
| Motor Hacmi | 1.4 LT |
| Maksimum Güç | 59 |
| Maksimum Tork | 124 |
| Maksimum Hız | 167 |
| 0-100 KM Hızlanma | 14.3 sn |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 16 |
| Turbo | Yok |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 8.3 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 5.2 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 6.3 LT |
| CO2 Salınımı | 142 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2486 cm |
| Uzunluk | 3917 cm |
| Genişlik | 1683 cm |
| Yükseklik | 1463 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 284 LT |
| Boş Ağırlık | 1042 KG |
| Maksimum Ağırlık | 1530 KG |
| Lastik Boyutları | 175/65/14 |
| Kapı Sayısı | 5 |
| ABS-Anti Blokaj Fren Sistemi |
| Isofix |
| Elektrikli Camlar (Otomatik Camlar) |
| Yol Bilgisayarı |
| Elektrikli Aynalar |
| Isıtmalı Aynalar |