© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Fiat
FIORINO PANORAMA POP 1.3 M.JET 75
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | POP |
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites Tipi | Manuel |
| Kasa Tipi | Kombi |
| Motor Hacmi | 1.2 |
| Segment | LCV Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 4.5 lt / 100km |
| Güç | 55 Kw |
| Tork | 190 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 1185 Kg |
| Yük kapasitesi | 1700 Kg |
| Son Sürat | 155 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | - |
| CO2 emisyon değeri | 119 g/km |
| Motor Hacmi | 1.2 LT |
| Maksimum Güç | 55 |
| Maksimum Tork | 190 |
| Maksimum Hız | 155 |
| 0-100 KM Hızlanma | - |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 16 |
| Turbo | Var |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 5.7 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 3.8 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 4.5 LT |
| CO2 Salınımı | 119 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2513 cm |
| Uzunluk | 3864 cm |
| Genişlik | 1716 cm |
| Yükseklik | 1721 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 356 LT |
| Boş Ağırlık | 1185 KG |
| Maksimum Ağırlık | 1700 KG |
| Lastik Boyutları | 185/65/T15 |
| Kapı Sayısı | 5 |