© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Dacia
LOGAN AMBIANCE 1.5 DCI
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | AMBIANCE |
| Motor Tipi | Dizel |
| Vites Tipi | Manuel |
| Kasa Tipi | Sedan |
| Motor Hacmi | 1.5 |
| Segment | C Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 5.1 lt / 100km |
| Güç | 48 Kw |
| Tork | 160 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 1065 Kg |
| Yük kapasitesi | 1600 Kg |
| Son Sürat | 155 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 15.5 sn |
| CO2 emisyon değeri | 135 g/km |
| Motor Hacmi | 1.5 LT |
| Maksimum Güç | 48 |
| Maksimum Tork | 160 |
| Maksimum Hız | 155 |
| 0-100 KM Hızlanma | 15.5 sn |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 8 |
| Turbo | Var |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 6.2 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 4.5 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 5.1 LT |
| CO2 Salınımı | 135 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2630 cm |
| Uzunluk | 4247 cm |
| Genişlik | 1740 cm |
| Yükseklik | 1525 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 510 LT |
| Boş Ağırlık | 1065 KG |
| Maksimum Ağırlık | 1600 KG |
| Lastik Boyutları | 165/80/14 |
| Kapı Sayısı | 4 |