© 2026 otoplus, Tüm Hakları Saklıdır

Dacia
LOGAN AMBIANCE 1.4
Bu aracınızı anında satın, paranızı nakit alın!
TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Versiyon Adı | AMBIANCE |
| Motor Tipi | Benzin |
| Vites Tipi | Manuel |
| Kasa Tipi | Sedan |
| Motor Hacmi | 1.4 |
| Segment | C Segmenti |
| Yakıt Tüketimi | 6.8 lt / 100km |
| Güç | 55 Kw |
| Tork | 112 |
| Çekiş | Önden Çekiş |
| Ağırlık | 975 Kg |
| Yük kapasitesi | 1535 Kg |
| Son Sürat | 162 km/s |
| 0-100 hızlanma değeri | 13 sn |
| CO2 emisyon değeri | 164 g/km |
| Motor Hacmi | 1.4 LT |
| Maksimum Güç | 55 |
| Maksimum Tork | 112 |
| Maksimum Hız | 162 |
| 0-100 KM Hızlanma | 13 sn |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Valf Sayısı | 8 |
| Turbo | Yok |
| Yakıt Tüketim (Şehir İçi) | 9.2 LT |
| Yakıt Tüketim (Şehir Dışı) | 5.5 LT |
| Yakıt Tüketim (Ortalama) | 6.8 LT |
| CO2 Salınımı | 164 g/km |
| Dingil Mesafesi | 2630 cm |
| Uzunluk | 4247 cm |
| Genişlik | 1740 cm |
| Yükseklik | 1525 cm |
| Bagaj Kapasitesi | 510 LT |
| Boş Ağırlık | 975 KG |
| Maksimum Ağırlık | 1535 KG |
| Lastik Boyutları | 165/80/14 |
| Kapı Sayısı | 4 |